Wystrój sali weselnej- w jaki sposób wybrać odpowiednie kolory?

Kiedy przygotowania do wesela idą pełną parą, nie przestać pamiętać również o małych detalach, takich jak ozdoby kluczowych placówek, jak i także wielu przedmiotów. Może dla nielicznych państwa młodych, są to kwestie w pewnych sytuacjach niezbyt istotne, to jednak opłaca się pomyśleć o ostatecznym wyglądzie całej oprawy.

Zasadniczym czynnikiem mającym wpływ na decyzję ma charakter i kolorystyka sali weselnej. To ona w pierwszym rzędzie dyktuje nam styl, jakiego koloru należy się trzymać, chyba że jest to niesłychanie elegancka sala, w której nic się nie odróżnia. Bez znaczenia od rodzaju i barwy ścian, za każdym razem sprawdza się kolor biały, szczególnie, jeżeli panna młoda zdecyduje się na białą sukienkę. Biały kolor jest lekki, rozświetla salę i dodaje cudownej lekkości. Zobacz przykład na mapie: .

Idealne będą małe bukiety na stołach, białe (zobacz białe meble stylowe producent) tiule na krzesła i takie same obrusy, ponieważ biel to niezwykle elegancki kolor. Biały kolor świetnie łączy się z pudrowymi kolorami, m.in. różem, wrzosem, lawendą czy brzoskwinią. Można wpleść takie dodatki, by ubogacić kolorystkę wnętrza i do tego uczynić ją bardziej przyjemną. Jeśli myśli się o bardziej wyrazistych kolorach, pamiętajmy, aby pasowały do naszej stylizacji i nie kłóciły się z salą, w jakiej urządzamy imprezę. Dobrze w takich samych kolorach uszyć albo kupić suknie dla druhen,

sala weselna

Autor: Chauchi – It’s My Life
Źródło: http://www.flickr.com

ozdobić samochód i kościół, a także wykonać zaproszenia.

Ten tekst posiada ciekawe dane na opisywany temat, lecz jeśli masz ochotę poznać pokrewne aktualności, to dokładnie prześledź solidne informacje (https://www.projektoskop.pl/podlogi/).

Latem i na wiosnę sprawdzą się wszystkie ”wesołe” kolory, zimą możemy nieco stonować, by kolorystyka weselna zgadzała się z zimowym klimatem.

Najistotniejsze to nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę, by nie okazało się, że każdą decyzję musimy podejmować w pośpiechu, gdyż to idealna droga do kłótni i nieporozumień. Zacznijmy przygotowania na parę miesięcy przed ceremonią, a na wszystko znajdziemy stosownie dużo czasu i nasze wesele będziemy przypominać sobie z radością, a nie z żalem, iż nie wszystko poszło po naszej myśli. Dekoracje sal weselnych to naprawdę istotny element, zatem już dziś powinniśmy o nich pomyśleć.