Wyposażenie mieszkania i domu

Firma Belldeco zaistniała z pasji kreowania i zamiłowania do ładnych przedmiotów. W szerokiej ofercie Belldeco znajdują się artykuły wyposażenia wnętrz i skwerów. Kreatywne umeblowanie, zegary, lampy, donice, klosze, lustra, ozdoby ścienne i dużo innych.

dekoracje

Autor: Agence Tophos
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkie artykuły stworzone są ręcznie, z naturalnych tworzyw, a ofertę wyznaczają w sporej części przedmioty unikalne, szczególne i bardzo kreatywne. Meble doskonałej marki Belldeco odróżniają się niesłychaną dbałością o szczegóły i elementy co ma wpływ na jakość i luksus użytkowania. Każde meble sporządzone są z najlepszej jakości tworzyw i surowców naturalnych co czyni, że są to obiekty o indywidualnym charakterze.

Salon to najbardziej reprezentacyjne miejsce w każdym mieszkaniu. Każdy właściciel stara się, by to pomieszczenie było wygodne, również efektywne. Dobór właściwych sprzętów, również uważnie dobranych dodatków dekoracyjnych to spore wyzwanie.

Piękne meble bielone Belldeco, jakie ciągną uwagę i tworzą we wnętrzach

dekoracje

Autor: Home&You
Źródło: Home&You

unikalny klimat prowansalski. To co jest wyjątkowo specyficzne, to piękna barwa antycznej bieli, skontrastowana z odcieniem naturalnego drzewa, z przyczyny której biała barwa wydaje się być coraz bardziej mocna, a usłojenie drewna, jeszcze bardziej czytelne. Nie jest to oczywiście typowy biały (zobacz biurko sekretarzyk) odcień, ale biały poddany zabiegom postarzenia, aby sprzętom z owej kolekcji nadać śniedzi czasu. Dzięki temu powodują wrażenie, jakby pozostały znalezione na strychu rodzinnych rezydencji i przywrócone do łask, jako darzone osobliwym sentymentem pamięci przeszłości.

Pasjonaci tego stylu zwracają także uwagę na wytworne fragmenty, które subtelnie uwydatniają prowansalską estetykę, sprawiając, że każdy z mebli staje się unikalnym. Żaluzje, które Belldeco zastosowało, w zamian standardowych drzwiczek, gustowne okucia, delikatnie wzmacniają charakter sprzętów.

Doskonałym dodatkiem będą dekoracje ścienne, obrazy i dekory, również nader istotne w aranżacji zwierciadła. Wielkim popytem cieszą się również zegary Belldeco.