WYKONUJEMY IDEALNĄ ŁAZIENKĘ WE WROCŁAWIU

łazienka
Dziś, kiedy nie mamy czasu na wszystko raz na jakiś czas korzystamy z wanny, o coraz częściej nasz wybór pada na prysznic, bo szybciej i wygodniej. Stąd też tak ważny jest dobór odpowiedniej kabiny prysznicowej do naszego domowego spa. W sklepach jest ogrom kabin, są prostokątne, półokrągłe, przeszklone i z plastiku, wszystko zależy od naszego gustu. Kabiny prysznicowe to produkt, który wybierany jest niezmiernie często. Ostatnio ludzi, gdy robią remont łazienki wolą postawić na kabinę prysznicową niż na wannym.

Dostojna łazienka w stylu Art Deco
Autor: Sanitec KOŁO
Źródło: Sanitec KOŁO

Dużym udogodnieniem jest też to, że przy zakupie kabiny prysznicowej można wybrać wyższy brodzik, który będzie nam służył jako mała wanna. Kabiny prysznicowe z elementami szklanymi to wielość modeli, które może nam mętlik w naszej głowie. Dlatego powinniśmy po pierwsze myśleć o tym, jak duża kabina będzie właściwa do naszej łazience, bo to, co świetnie wygląda w hangarze będzie prezentowało się całkiem inaczej u nas w domu. Nie pozwólmy się zwariować szaleństwu zakupowemu, postawmy w tej kwestii na rozsądek.

SZKŁO HARTOWANE

parawany
Autor: Coram Poland

Kiedy słyszymy słowo szkło kojarzy nam się ono raczej z czymś kruchym. Każdy z nas na pewno stłukł kiedyś lusterko, lub jakiś inny przedmiot, bo o zbicie szklanego przedmiotu przecież nie jest ciężkie. Dlatego jesteśmy dość ostrożni, gdy myślimy o tym by kupować jakieś rzeczy do swojego domu ze szkła. Jednak zawsze można kupić rzeczy ze szkła przetworzonego. Szkło hartowane to świetne rozwiązanie, gdy robione są szklanki i wszystkie pozostałe produkty, które przy codziennego korzystania mogłyby szybko się stłuc, gdyby były zrobione ze zwykłego szkła. Hartowanie szkła to ogrzewanie go do wysokiej temperatury a później zlaniu go zimną wodą. Dzięki temu szkło tego typu jest o wiele bardziej odporne na uszkodzenia niż zwykłę szkło. Nie musimy się, więc bać szklanych rzeczy, wystarczy, że upewnimy się, z jakiego szkła są wykonane.

Szkło hartowane ma multum ciekawych zastosowań, z których można skorzystać urządzając nasze mieszkanie. Możemy kupić szklane półki i blaty z hartowanego szkła do wszystkich mebli, dodatkowo możemy nawet pomyśleć o zrobieniu szklanych schodów, czy w miejsce zwykłej kabiny prysznicowej postawić na przesuwane szklane drzwi, które będą oddzielały miejsce do brania prysznicu od reszty łazienki.

Ten dający do myślenia wpis zwyczajnie trzeba zgłębić. Odnosi się do zbliżonej tematyki, więc na pewno warto go poczytać. Kliknij – szczerze zalecam ten serwis (http://ekoteak.pl/).