Wygodne łóżko do spania to fundament dobrego samopoczucia — dla małżeństw powinno być ono również dość szerokie

Trudno wyobrazić sobie, by małżonkowie byli w stanie spać na bardzo wąskich łóżkach. Należy zatem spełnić ich potrzeby.
sypialnie w polskich mieszkaniach nie bywają nazbyt duże.

łóżko 180x200

Autor: Grupa Scanmed Multimedis
Źródło: Grupa Scanmed Multimedis
ścianki

klient

Autor: Newmedia-Art.pl
Dlatego duża część ludzi pragnie tak zaaranżować przestrzeń, żeby pokój mimo wszystko był optycznie duży.

Nie wahaj się – sporo szczegółów czytaj w serwisie (www.lukadimeble.com/produkty), który dla Ciebie opracowaliśmy. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości – szybko na nie odpiszemy.

Przy wielu meblach powinniśmy kombinować, jednak nie należy iść nawet na najmniejsze kompromisy, jeżeli chodzi o łóżko. Będziemy wszakże spać na nim jakieś kilka lat (albo nawet kilkanaście). Pamiętajmy o tym, że jeżeli mamy małe dzieci, to pewnie będą one przychodzić nad ranem, by przy nas spać. Problem polega na tym, że wszyscy musimy się jakimś cudem w łóżku pomieścić. Najlepszym pomysłem będzie więc łóżko 180×200 cm. Naprawdę nie będziemy żałować tej decyzji. Da się wybrać węższą szafę, ale na łóżko nie można żałować przestrzeni w sypialni. By tak duże łóżko nie załamało się, powinno być wyprodukowane z mocnych materiałów. Dodatkowo powinno być także solidnie zamontowane. Powinny być do tego użyte porządne śruby. Pamiętajmy również o tym, że tak szerokie łóżko możemy wykorzystać na chowanie wielu przedmiotów. W szufladach pod łóżkiem na pewno zmieszczą się koce i poduszki, narciarskie buty i szaliki, ale również różne inne rzeczy — na przykład namioty czy deski do prasowania. Wszystko zależy od naszej wyobraźni.

Łóżko zostanie przywiezione do nas w dużych kartonach i będziemy musieli je samodzielnie złożyć. Nie trzeba się jednak tego obawiać, ponieważ powinno być to naprawdę stosunkowo łatwe.