W naszym pomieszczeniu idealnie wyglądają girlandy z żarówek

Oryginalna girlanda z żarówek w stylu USA. użyjesz ich ponadto na tarasie. Niesamowicie lubiana dekoracja do mieszkań w klimacie loft.

girlanda wykonana z żarówek, oświetlenie, lampy

Autor: Salon 9design
Źródło: Salon 9design
Niesamowicie solidna i wytrzymała. Najlepsza ponadto do dekoracji w eleganckim lokalu lub restauracji w nowoczesnym stylu. Girlande można połączyć ze ściemniaczem, by zrobić efekt delikatnego świecenia się żarówek. Girlanda posiada 10 żarówek. Zależnie od typu żarówki do świecenia na powietrzu to 25W, maksymalna moc żarówek do mieszkania to 15W.

Tak naprawdę sprawa girland z żarówek wygląda tak, że jest sporo ich koncepcji. Łańcuchy światełek z większymi żarówkami kojarzymy nam z amerykańskich filmów i coraz popularniejsze też w polskich domach. To przecież tradycyjne światełka umieszczone na kablu obok siebie. Dają wiele jasności i spore możliwości aranżacyjne. Można je zakupić z różnokolorowymi lub jasnymi żarówkami. Girlandy z maleńkimi żarówkami często widywane są na choinkach podczas świąt w grudniu.

Nie pamiętamy że, można ich używać jako element dodający wdzięku na co dzień.Trzeci rodzaj to girlandy LED-owe prezentują się jak przezroczyste rurki z plastyku z małymi żarówkami w środku. Można je wykorzystać tak samo w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Ich zalety to niewielki pobór prądu, niesamowity wybór styli.

oświetlenie, żarówki

Źródło: pixabay.com
Cotton balls to totalnie modne girlandy świetlne, które przeywieziono do nas z Azji. Są to kulki wykonane ze specyficznie utwardzonego, bawełnianego sznurka, zobacz: . Kule to ochronki dla ciopeńkich żaróweczek zamocowanych na długim kablu elektrycznym. Cotton balls są modne, ponieważ dają delikatne światło i mają cudowne kolory. Więcej tu: zobacz (odnośnik do serwisu) pełną propozycję na tej stronie