W jakim stylu wyposażyć toaletę?

Oryginalnie urządzona umywalnia jest to miejsce, gdzie nie tylko myjemy się, ale także wypoczywamy. Pachnąca kąpiel w takim wnętrzu uspokoi nas i doda nam energii na następny dzień.

Kuchnia rustykalna, podłoga laminowana

Autor: TORLYS
Źródło: TORLYS
Warto zatem zastanowić się, w którym stylu wyposażymy naszą umywalnię. Zwykle zaczynamy od wyboru płytek. Połączenie czerni i bieli to najbardziej ponadczasowe kolorystyczne zestawienie. Będzie szykowne jak też zawsze na czasie. Pasuje tak do pomieszczeń współczesnych, jak i tradycyjnych. Kolekcja współczesnych płytek pozwoli na utworzenie niepowtarzanej łazienki. Płytki zachwycają niezwyczajnymi dekoracjami: strukturalnymi oraz kwiatowymi. Pewnym z najbardziej zaskakujących elementów kolekcji jest kompozycja kwiatowa, wykonana w technologii cyfrowego druku na szkle, jaka przeistoczy każde wnętrze jak też wprowadzi do niego cokolwiek tajemniczości. Zaś płytki do łazienki strukturalne dodadzą łazience wyrazistości.
Płytki rustykalne w gustownym kolorze beżu kapitalnie naśladują naturalny kształt kamienia. Z kolei pojawiający się na dekorach motyw delikatnych kwiatów pozwoli wykreować niepowtarzalne pomieszczenie sprzyjające wyciszeniu oraz odpoczynkowi.

Jeśli pragniesz poszerzyć swoją znajomość rzeczy z ten temat, to zachęcam do mej strony. Należy kliknąć w moje hiperłącze i gotowe.

Dopełnieniem kolekcji będą płytki w przecierane szaro-beżowe pasy tworzące interesującą strukturę. W takiej toalecie poczujemy się odprężeni – czytaj o płytkach do łazienki.

Masz chęć wzbogacić swą wiedzę? Będzie nam przyjemnie, jeżeli w tym celu obejrzysz informacje ze strony (https://dekorianhome.pl/podloga-winylowa), które dla Ciebie przygotowaliśmy w następnym linku.

A gdyby tak wprowadzić do swojego domku szczyptę koloru? Dzięki najnowszej kolekcji płytek to łatwe.

Ta monokolorowa kolekcja płytek w barwach bieli, niebieskiego, fioletowego pozwoli wykreować niepowtarzalną jak też pełną energii toaletę. W ofercie są 2 wersje wykończenia nawierzchni: gładka a także połyskująca o strukturze o delikatnym rysunku odwzorowującym pikowaną tkaninę, jakie stwarzają niezliczoną możliwość aranżacji.