W jaki sposób za pomocą kilku produktów odmienić aranżację mieszkania? Jakie modyfikacje pomogą zastąpić kosztowny i czasochłonny remont?

Remont mieszkania z pewnością nie jest czymś co ludzie robią chętnie. Nie dość, że trzeba poświęcić dużo czasu oraz pieniędzy, to oprócz tego efektu do końca pewnym być nie można, kiedy o wszystkim decyduje się samemu z efektem bywa różnie. Inna sprawa gdy zatrudni się fachowca w postaci dekoratora wnętrz, jednak tutaj już trzeba liczyć się jeszcze większym wydatkiem. A może lepszym pomysłem byłoby wykonanie małych zmian, które nie zrujnują naszego portfela, a z powodzeniem zmienią klimat naszego mieszkania.

stylowa nocna lampka

Źródło: pixabay.com

Nie jest niczym odkrywczym stwierdzenie, iż światło ma niebagatelne znaczenie w naszym życiu. Natomiast niektórzy mogą się zdziwić jak sporo może zmienić odpowiednio dobrane oświetlenie w naszym domu. Jeżeli chodzi o łazienkę, najczęściej narzekamy na to w jakim jest stanie i marzy nam się generalny remont. A tak naprawdę nigdy nie jest tak źle, by nie spróbować dokonać zmian kosmetycznych. Przykładowo, zmiana oświetlenia i nowy plafon do łazienki potrafią dużo zdziałać (więcej o plafonach). Cieplejsze światło będzie pierwszym krokiem do sukcesu. Do tego można spróbować odświeżyć kafelki zamalowując je farbą do kafelek na jasny kolor. To pomoże odświeżyć wnętrze. Z poważniejszych zmian, wymiana kabiny prysznicowej, albo wanny nie będzie tak kosztowna jak remont generalny, a sprawi cuda. Pamiętajmy o dodatkach. Szczególnie te nietypowe, dajmy na to fajny obraz na ścianę lub ciekawy pojemnik na papier mogą nadać innego wyrazu temu miejscu. Jeżeli chodzi o sypialnie, tu sprawa wydaje się być prostsza oraz mniej kosztowna. Nowoczesne, stylowe lampki nocne po dwóch stronach łóżka robią miły klimat, a przy tym pozwolą na wygodne czytanie książek przed snem .https://lampydodomu.pl/1963-lampki-nocne-klasycznerów]. Pomalowanie ściany byłoby dobrym wyjściem, jednak też możemy to zrobić zmieniając zasłony lub też rolety na takie o ciepłej barwie.

oświetlenie łazienki

Źródło: pixabay

Ładna, duża narzuta wspaniale dopełni tą metamorfozę. Wybierzmy taką w ciekawe orientalne wzory, jeżeli pociąga nas styl orientu, albo jakąś w jednym kolorze, gdy wolimy minimalizm. Pomysłów na urządzenie wnętrz jest naprawdę wiele. Różnego rodzaju gazety tematyczne, większe markety budowlane albo też internet. Często w tych miejscach możemy sprawdzić oraz przekonać się jak dane plafony do łazienki albo też lampy wyglądają w konkretnej aranżacji. Może się okazać, że za sprawą takich przykładowych projektów skusimy się coś odważniejszego, co spowoduje, iż uda nam się otrzymać całkiem oryginalny efekt. Więcej na portalu .

www.lampydodomu.pl