Użyj stary styl vintage w swoim domu

Posiadasz romantyczne wnętrze, kochasz szczegóły z koronkami i w delikatnych kolorach? Może powinnaś zastanowić się nad tym, by wykonać sobie dom w klimacie vintage? Choć osobiście raczej przepadam za pomieszczeniami pełnymi intensywnych kolorów, aranżacja w stylu vintage uważam za bardzo oryginalną koncepcję urządzenia mieszkania.

vintage

Autor: e d
Źródło: http://www.flickr.com

Vintage to niesamowity styl sielskiej, małomiasteczkowej atmosfery. Pozytywem tego klimatu jest m.in. to, że nie wszystko w przestrzeni w nim zrobionej musi do siebie idealnie pasować. Najpotymalniej, by miały one lekką pastelową barwę. Do pokoju w klimacie vintage idealnie pasują beżowe ściany – są delikatne, nie stwarzają problemu i dokomponujemy do nich również jakieś stylowe i ekskluzywne rzeczy.

Klimat takiej aranżacji przypomina mi pokój małej dziewczynki. W marketach, również tych w Internecie przeczytamy dużo gadżetów i drobiazgów, które zrobią taki klimat w pokoju.

Czy nasza aktualna treść (http://www.wkg.pl/oferta/branze/ochrona-srodowiska/) podoba Ci się tak wyjątkowo, że chcesz przejrzeć inne? To świetnie! Więc zapraszamy na nową stronę.

Kocham delikatne, koronowe wykończenia wielu rzeczy, które można zastosować do wykonania domu w stylu vintage. Sporo takich drobiazgów i dodatków kreujących klimat wnętrza można odnaleźć na blogu znawczyni tematu Lovingit: romantyczny styl vintage.

vintage

Autor: Ron Frazier
Źródło: http://www.flickr.com

W prezentowanych stylizacjach najbardziej urzekł mnie niewielki błękitny emaliowany czajniczek na herbatkę, bezbarwne wazoniki na kwiaty, białe komody z rewelacyjnymi wykończeniami szuflad, nie mówiąc o mega fajnej aranżacji tarasiku. Z chęcią bym tam sobie siadła z pyszną kawą i najlepszą przyjaciółką! I ta różowa konewka – cud, miód, malina!