Trendy w dekoracji domów bardzo szybko się zmieniają. Jest jednak coś, co od kilku lat cieszy się niezmiernym powodzeniem i pomimo upływu czasu nie traci na swojej awangardzie.

Pomimo, że dekoratorzy wnętrz niesłychanie nierzadko prześcigają się w propozycjach nowych aranżacji, jedna rzecz od lat ciągle pozostajepopularne – to stara cegła na ścianę. Nawet ci, którym na początku wydawało się to mało eleganckie, zauważają powab i osobliwość tej procedury.

cegła na ścianie

Autor: Franc Gardiner
Źródło: Franc Gardiner

Przeżycia wizualnewzrokowe jakich przeżywamy patrząc na tak wykonaną ścianę powodują, iż liczba chętnych na taki metodę zmiany dekoracji domu nieprzerwanie rośnie.

Czy zaciekawiła Cię treść tej witryny? Chcesz zgłębić więcej informacji? To, odkryj witrynę (http://www.tombet.com.pl/czy-warto-inwestowac-w-parapety-z-naturalnego-kamienia/), która dostarczy Ci wiele ciekawych faktów.

Wielką plusem jest to, że ta niemłoda cegła na ścianę jest metodą długotrwałym (moja strona internetowa a niejednokrotnie także definitywnie taka przystrojenie pozostaje na wciąż. Nie ulega tak natychmiast rozkładowi jak fototapeta. To częste rozwiązane stosowane w pokojach gościnnych czy też dużych salonach. Zazwyczaj dekoruje się jedną ze ścian w całości.Pomimo, iż początkowo barwa wygląda zbyt ciemny, wcale nie dodaje to lokum mroczności jak twierdzą sceptycy raczej tworzy bardzo progresywną konstrukcję rozmieszczenia. Wnętrze nabiera wówczas niepowtarzalnego kolorytu.
Bardzo często stara cegła na ścinę jest osadzana na tej stronie, na której stoi kanapa (przejdź dalej do in-stone), dzięki czemu wspaniale harmonizuje na tle nowoczesnych mebli.

Kolejną zaletą poza nowoczesnością i niezwykłą trwałością jest to, że jest bardzo prosta w utworzeniu i nie trzeba być fachowcem z dziedziny budowlanej, aby samemu stworzyć takie cudo. Należy dodać, że stara cegła na ścianę jest osiągalna w różnych odcieniach i kolorach, dlatego też każdy zainteresowany odnajdzie coś, co spełni jego oczekiwania (kamienie i cegły w różnych odcieniach i barwach). Dzięki temu jest to droga dla wszystkich niemalże wnętrza niezależnie od tego, w jakich kolorach jest dotychczas urządzone. Niebywale ważnym pozostaje fakt, że nie jest to bardzo drogie rozwiązanie biorąc pod uwagę trwałość i żywotność.

Pokrewny serwis opublikował zbliżone tematy. Jeżeli Cię one interesują, to kliknij tutaj i przeczytaj więcej porad tutaj (http://dobroplast.pl/produkt/rolety-zewnetrzne-adaptacyjne/) publikacji, którą tam znajdziesz.

Jak mówią znawcy stara cegła na ścianę tosposób da długi, długi czas i zawsze pionierskie.