Tanie meble nie oznacza kiczowate. Wystarczy trochę pomysłowości

Żeby osiągnąć ładne wnętrze nie potrzeba wielkich pieniędzy. Liczna część ludzi już udowodniło, że kreatywność człowieka nie ma granic, a współczesne sposoby na tanie urządzanie umożliwia realizację celów niskim kosztem finansowym. W Jaki sposób?

Od jakiegoś czasu można dostrzec w Polsce modę na oszczędzanie. A żeby móc oszczędzić, szukamy promocji, wykorzystujemy rabaty, sprzedajemy, zamieniamy, dorabiamy. A co można robimy sami: pieczemy chleby, hodujemy rośliny oraz urządzamy własne domy. W myśl słynnej kampanii: „Zrób to sam” bierzemy się do roboty i kreujemy sami nowe, często bardzo oryginalne rzeczy.
Wytrwali mogą spędzać długie godziny w antykwariatach w poszukiwaniu „perełek” możliwych do przerobienia na wzór modelów z prestiżowych czasopism dekoratorskich. Czasem wystarczy przemalować, zamienić rączkę albo nogę, coś dodać lub odjąć i już powstają piękne i jakże często tanie meble. Zaawansowani w sztuce renowacji potrafią nawet całkiem nieźle dorabiać, zakupując za niewielkie pieniądze stare rzeczy i przemieniając je na nowe, gustowne mebelki.
Mniej wytrwali, z niewielkimi nakładami, mogą zdecydować się na zainwestowanie w płyty mdf, w oparciu o które mogą zbudować od początku samemu meble wg własnych planów i oczekiwań, bądź też według wzorców ściągniętych w Internecie czy czasopiśmie wnętrzarskim. Płyty mdf polecane są szczególnie dla osób ceniących minimalizm, które chcą mieć proste i funkcjonalne meble z opcją ich dostosowania do zmieniających się oczekiwań.

Jeżeli zaciekawiła Cię ta kwestia, szybko sprawdź link materace z gabki a dowiesz się znacznie większą ilość danych, które na pewno wywołają u Ciebie szeroki uśmiech.

Wbrew pozorom, wystarczy kilka płyt i drążków, żeby móc stworzyć naprawdę konkretne, trwałe i – przede wszystkim – tanie meble. Zobacz tu: .

tanie meble

Źródło: flickr.com
Na koniec wytrwali, ale nieposiadający praktycznie żadnych pieniędzy, mogą zdecydować się na jakże modne ostatnio meble z palet. W Internecie jest pełno pomysłów, np. na ławki z palet, stoliki z palet i siedzenia. Koszt przygotowania takiego mebla jest minimalny, ponieważ to kwestia jedynie zdobycia jakiegoś starego mebla, który nadaje się do odpowiedniego pocięcia, a później pomalowania desek na nowo. Tą metodą zyskujemy kolejny, oryginalny mebel, bo powstały przez nas samych na konkretne rozmiary i wymagania. Cała oferta: niedrogie meble.

Pomysłów na tanie przerabianie w Internecie jest naprawdę mnóstwo. Kwestia tylko określenia tego, co potrzebujemy i w jakim stylu chcemy urządzić swoje wnętrze. Resztę otrzymasz już w sieci.
Posted in Bez kategorii