Tanie systemy przesuwne do niejednego lokum.

Drzwi przesuwne
Firma specjalizuje się w sprzedaży drzwi przesuwnych i systemów przesuwnych. Drzwi przesuwane znakomicie sprawdzają się w wąskich korytarzach, przedpokojach, gdyż nie zajmują przestrzeni przy ich otwieraniu. Ponadto są też głównym elementem wykorzystywanym przy zabudowach garderób oraz bibliotek. Można je montować także w kuchniach i toaletach. .

http://www.invado.pl/produkty/systemy-przesuwne/
Autor: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa
Drzwi przesuwne dobrze sprawdzą się także na poddaszu (http://www.invado.pl/produkty/systemy-przesuwne/system-przesuwny-chowany-w-sciane/). System drzwi przesuwnych chowanych w ścianie, bazuje na drzwiach wewnątrz lokalu, bez przylgowych – jedno tudzież dwuskrzydłowych. Konstrukcję systemu stanowi kaseta zbudowana z metalowych kształtowników, w którą chowa się skrzydło podczas czynności otwierania. Drzwi przesuwne są optymalnym wykorzystaniem przestrzeni mieszkania. Drzwi przesuwne gwarantują wygospodarowanie dodatkowego miejsca, optycznie powiększając wnętrze. Dostępna jest szeroka gama kolorów, pozwalająca dopasować drzwi do każdego wnętrza. Drzwi przesuwne są niezwykle łatwe w montażu, na każdą ścianę. Cieplnie izolowane drzwi przesuwne z aluminium oraz tworzywa sztucznego są natomiast kluczem do nowych przestrzeni. W ten sposób taras czy balkon stanowią przedłużenie przestrzeni mieszkalnej. Dzięki wyjątkowej stabilności aluminium – możliwe jest projektowanie konstrukcji o wąskich profilach i wielkich przeszklonych powierzchniach, które zapewniają maksymalną przezierność. Systemy przesuwane mogą być ze stali lub z aluminium. Do wykonania systemów stalowych wykorzystuje się wysokiej jakości taśmę stalową, którą profiluje się na specjalnie do tego przeznaczonych maszynach. Tory i ramki okryte są z obu stron warstwą cynku, która zapobiega rdzewieniu, a w następnej kolejności nakłada się lakier podkładowy i wierzchni. Kształt profili aluminiowych, w systemach przesuwnych uzyskuje się za sprawą odpowiedniego formowania. Tory i ramki wykonane są ze stopu aluminium oraz pokryte lakierem poliestrowym, drewnopodobnym lakierem PCV albo powłoką galwaniczną.

Kluczem sukcesu firmy jest indywidualne podejście do klienta oraz profesjonalizm. Przedsiębiorstwo stara się pomagać, doradzać oraz trafiać w gusty klientów. Firma nieustannie poszukuje dla nich odpowiednich rozwiązań, które są kluczem ich satysfakcji. Przedsiębiorstwo chce współdziałać w kreowaniu pięknych wnętrz Klientów, zdobywać ich zaufanie oraz budować długoterminowe relacje. Firma czerpie wiedzę i doświadczenie z długoletniej działalności, aby oferować produkty najwyższej jakość. Przedsiębiorstwo jest otwarte na potrzeby rynku, stale śledzi i podąża za trendami branżowymi, aby identyfikować potrzeby odbiorców.

Priorytetem dla firmy jest nieustanne podnoszenie jakości usług jak i kwalifikacji kadry. Ponad 10-letnie doświadczenie, zaawansowana technologia i stała dbałość o rozwój sprawiły, że przedsiębiorstwo jest dziś jednym z wiodących dystrybutorów stolarki drzwiowej w naszym kraju.