Tanie systemy przesuwne do niejednego lokum.

Firma specjalizuje się w sprzedaży drzwi przesuwnych i systemów przesuwnych. Drzwi przesuwane znakomicie sprawdzają się w wąskich korytarzach, przedpokojach, gdyż nie zajmują przestrzeni przy ich otwieraniu. Ponadto są też głównym elementem wykorzystywanym przy zabudowach garderób oraz bibliotek. Można je montować także w kuchniach i toaletach. .

drzwi przesuwne

Autor: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa
Drzwi przesuwne dobrze sprawdzą się także na poddaszu . System drzwi przesuwnych chowanych w ścianie, bazuje na drzwiach wewnątrz lokalu, bez przylgowych – jedno tudzież dwuskrzydłowych. Konstrukcję systemu stanowi kaseta zbudowana z metalowych kształtowników, w którą chowa się skrzydło podczas czynności otwierania. Drzwi przesuwne są optymalnym wykorzystaniem przestrzeni mieszkania. Drzwi przesuwne (https://www.invado.pl/produkty/systemy-przesuwne) gwarantują wygospodarowanie dodatkowego miejsca, optycznie powiększając wnętrze. Dostępna jest szeroka gama kolorów, pozwalająca dopasować drzwi do każdego wnętrza. Drzwi przesuwne są niezwykle łatwe w montażu, na każdą ścianę. Cieplnie izolowane drzwi przesuwne z aluminium oraz tworzywa sztucznego są natomiast kluczem do nowych przestrzeni. W ten sposób taras czy balkon stanowią przedłużenie przestrzeni mieszkalnej. Dzięki wyjątkowej stabilności aluminium – możliwe jest projektowanie konstrukcji o wąskich profilach i wielkich przeszklonych powierzchniach, które zapewniają maksymalną przezierność. Systemy przesuwane mogą być ze stali lub z aluminium. Do wykonania systemów stalowych wykorzystuje się wysokiej jakości taśmę stalową, którą profiluje się na specjalnie do tego przeznaczonych maszynach. Tory i ramki okryte są z obu stron warstwą cynku, która zapobiega rdzewieniu, a w następnej kolejności nakłada się lakier podkładowy i wierzchni. Kształt profili aluminiowych, w systemach przesuwnych uzyskuje się za sprawą odpowiedniego formowania. Tory i ramki wykonane są ze stopu aluminium oraz pokryte lakierem poliestrowym, drewnopodobnym lakierem PCV http://www.invado.pl/produkty/systemy-przesuwne/system-przesuwny-chowany-w-sciane/ esu firmy jest indywidualne podejście do klienta oraz profesjonalizm. Przedsiębiorstwo stara się pomagać, doradzać oraz trafiać w gusty klientów. Firma nieustannie poszukuje dla nich odpowiednich rozwiązań, które są kluczem ich satysfakcji. Przedsiębiorstwo chce współdziałać w kreowaniu pięknych wnętrz Klientów, zdobywać ich zaufanie oraz budować długoterminowe relacje. Firma czerpie wiedzę i doświadczenie z długoletniej działalności, aby oferować produkty najwyższej jakość. Przedsiębiorstwo jest otwarte na potrzeby rynku, stale śledzi i podąża za trendami branżowymi, aby identyfikować potrzeby odbiorców.

Priorytetem dla firmy jest nieustanne podnoszenie jakości usług jak i kwalifikacji kadry. Ponad 10-letnie doświadczenie, zaawansowana technologia i stała dbałość o rozwój sprawiły, że przedsiębiorstwo jest dziś jednym z wiodących dystrybutorów stolarki drzwiowej w naszym kraju.