szerokie przeznaczenie szkła ozdobnego

Szkło dekoracyjne ma coraz szersze użycie. Aranżacje kuchni ze szkłem na ścianie są nowoczesne, delikatne i olśniewające. Szkło zlokalizowane na ścianie w kuchni między blatem a szafkami, to najmodniejszy nurt w aranżowaniu kuchni. Oprócz względów pożytecznych za używaniem szkła w kuchni przemawiają walory dekoracyjne. Jest to dobre wyjście do kuchni z bawialnią, ponieważ te kuchnie wymagają większej dyscypliny w tworzeniu i zestawianiu wyposażenia.

Armatura i meble do niedużej łazienki

Mała powierzchnia nie oznacza, że łazienka nie może być estetyczna i funkcjonalna. Nawet małe pomieszczenie można urządzić w taki sposób, by było ciekawe i oryginalne, a jednocześnie by spełniało najlepiej swoje zadania. Wystarczy kilka prostych sposobów, aby cieszyć się nową łazienką w stylowym wydaniu.

Urządzamy niewielką umywalnię

Aranżacja niedużej toalety w funkcjonalny sposób, bez rezygnacji z wszystkich udogodnień może być nie lada wyzwaniem. Jest wiele metod, przy zastosowaniu jakich niewielka umywalnia będzie wywoływać odczucie przestronnej a równocześnie nie zabraknie w niej potrzebnego ekwipunku.