Świece Kringle Candle – odpowiednie do każdego typu wystroju.

Początki przedsiębiorstwa Kringle Candle datuje się na 2009 r. Linia zapachowych świec Kringle Candle łączy w sobie tradycję i innowacyjność. Produkty te zaprojektowane zostały, by pasowały do każdego typu wnętrz. Aromat świec została stworzona w kooperacji z wybitnymi perfumiarzami, którzy wybrali wachlarz realistycznych zapachów do świec Kringle. Białe świece pasują do każdego otoczenia. Palą się też czystym, jasnym płomieniem, ponieważ wytwarzane są w 100% z naturalnego, pozyskiwanego w USA oleju parafinowego. To najczyściej spalający się wosk, który zapewnia najjaśniej palące się świece.

wejdź tutaj

Autor: Zapachdomu.pl
Źródło: Zapachdomu.pl
Świece Kringle candle to nowość na polskim rynku, a jednocześnie produkt świetnie znany poza granicami – w Stanach Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii. Od kilku lat wspaniale wpisują się w trend otaczania się naturalnymi aromatami. Są to przede wszystkim produkty luksusowe, o aromatach niezwykle przypominających te naturalne, o nieskazitelnie białych woskach i szklanych opakowaniach. Zapach unosi się w eterze jeszcze na długo po zgaszeniu świeczki. Świeczki Kringle wytwarzane są z parafiny i dodatków aromatycznych. Świece z parafiny są o niebo lepsze dla naszego zdrowia, gdyż nie zawierają chemicznych dodatków, tak jak np. świece sojowe. A przy tym świecą się żywszym, jasno-białym płomieniem.

Wyrób długo i czysto palących się świeczek zapachowych jest po części artyzmem i nauką.

Z pewnością zafascynują Cię przedstawiane informacje, więc przeanalizuj drobiazgowo polecany serwis www (http://pro-trans.wroclaw.pl/), który zawiera mnóstwo wartych zapamiętania faktów, to podobna tematyka jak w tym materiale.

Każdy zapach świecy Kringle powstaje za pomocą metody prób i błędów. Wykwalifikowany zespół pracowników wciąż ciężko pracuje stwarzając nowe, ekscytujące aromaty i dopracowuje je do perfekcji.
Najkosztowniejszym składnikiem każdej świecy zapachowej jest olejek eteryczny. To mieszanka naturalnie pozyskiwanych substancji, która zapewnia produktom specyficzny zapach. Sztuką jest taki dobór elementów zapachu, aby finalny produkt przypominał przyjemny aromat bogactwa kwiatów, owoców, ziół czy pożywienia.

Wyzwaniem naukowym natomiast jest zapewnienie tak samo intensywnych doznań zapachowych, zarówno gdy świeca jest zgaszona, jak i wtedy kiedy się pali.

Marka Kringle to bogactwo oferty i wybitna jakość. Wysublimowana świeżość, szklane opakowania świec Kringle pasują do każdego wnętrza, czyniąc go gustownym. Nieważne, jaki zapach czy typ wosku wybierzesz. Wszystkie wykonane z dbałością o detale i zaspokoją najbardziej kapryśnych klientów. Nie masz pomysłu na podarunek? – Kup świeczkę Kringle Candle!