Sala weselna ozdobiona różnego koloru balonami

Sposób przystrojenia sali weselnej to jedna z tych rzeczy, które będą zapamiętane przez gości. Oczywiście nie dekoracje są w tym dniu priorytetem, ale są w stanie one sprawić, iż goście poczują się radośniej i faktycznie weselny klimat będzie dobrze odczuwalny. Z radosnymi dniami niezmiennie łączą się ozdoby takie, jak balony oraz konfetti. W Waszej sali weselnej możecie postawić na oba rozwiązania.

Dekoracje na wesele

Autor: Emily Burnett
Źródło: http://www.flickr.com
Baloniki za każdym razem idealnie wyglądają. Dziś jest to właściwie ozdoba klasyczna, ale nadal często wykorzystywana przy różnych świętach. Balony od razu pozwalają odczuć imprezowy nastrój. Ogromną zaletą balonów jest to, iż są one bardzo tanią ozdobą. Co więcej, da się samemu udekorować pomieszczenie w ten sposób. Nie potrzeba tutaj profesjonalisty. Wszystko, co trzeba zrobić, to nabyć opakowanie baloników, napełnić powietrzem razem z kimś ze znajomych i powiesić pod sufitem.

Warto zwrócić uwagę na cenę pojedynczej sztuki. W pomieszczeniu jesteśmy w stanie zawiesić i ponad sto balonów – wszystko zależy od naszego pomysłu a także wielkości sali. Ceny baloników mogą być zupełnie inne. Warto wybrać się na zakupy do hipermarketu lub sklepie tematycznym, by nabyć większe opakowanie. Dzięki temu zapłacimy góra parę groszy za sztukę.

Dekoracje sali weselnej

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com

Balony musimy też przymocować grubą nitką. Wiązanie powinno być wytrzymałe, bo części dekoracji mogą być niechcący trącane przez zaproszonych. To istotne, by baloniki wówczas nie oderwały się.

Żeby osiągnąć jeszcze lepszy efekt, warto także zaopatrzyć się w konfetti. To właściwie element, którego może być wszędzie dużo. Jeżeli będzie leżeć na podłodze, na pewno żadnemu z gości nie będzie zawadzać. Więcej pomysłów na dekoracje (dekoracje weselne) weselne na lovingit.pl (więcej ciekawych dekoracji weselnych na loving it)