Pufa – nader ciekawa „bohaterka” wnętrz o wielu twarzach

Zima zagościła u nas na dobre razem ze wszystkimi konsekwencjami: mrozem, oblodzonymi ulicami, śniegiem i ponurą aurą za oknem, która nierzadko wpędza w kiepski nastrój.

Ale mamy Wam do przekazania dobrą wiadomość: wcale nie musi tak być.

Jeżeli życzysz sobie przeczytać większą ilość informacji na rozpatrywany tu temat, to szczerze zalecam ten artykuł (https://www.timex.com.pl/rozwiazania-clean-room/) – kliknij i zobacz, czy wpadła Ci w oko.

Wystarczy nieduża metamorfoza wnętrza, ażeby poprawić sobie humor i zaprosić wiosnę do swego domu.

antyki

Autor: Julia P
Źródło: http://www.flickr.com
inwestycja w kolorowe pufy stanowi bezsprzecznie trafiony wybór. Czemu tak się dzieje? Powodów jest co najmniej kilka. Ten nowoczesny „dodatek” pasuje do niemal każdej aranżacji. Idealnie sprawdzi się zarówno w salonie, sypialni jak i dziecięcym „królestwie”. Odgrywa – co warto wyraźnie zaakcentować – nie tylko rolę „zdobniczą”, lecz również praktyczną. To wielofunkcyjny mebel, który znajduje nader bogate zastosowanie Na rynku spotkamy mnóstwo wielorakich „wariantów” Pufa workowata typu sako wypełniona specjalnym granulatem jest komfortowym siedziskiem. Można się w niej rozsiąść niczym w fotelu i wypocząć po ciężkim dniu pracy. Natomiast pufy plecione z powodzeniem służyć będą jako niekonwencjonalne stoliki do kawy.

Należy wspomnieć, iż bardzo ciekawym rozwiązaniem, które staje się coraz bardziej popularne są pufy ze skrytką, gdzie bez problemu uda się ukryć wszystkie zbędne w danym momencie przedmioty, np. pilot do telewizora czy gazety.