Projektowanie małej kuchni – czyli w jaki sposób zrobić to z wyczuciem

Kuchnia skupia wszystko. Począwszy od wykonywania dań, poprzez plotki przy kawie, aż po rodzinne biesiady. Miejsca może trochę mało, ale dzięki temu to pomieszczenie, jako jedno z nielicznych tętni tak intensywnym życiem. Tutaj czuć każdy zapach.

kuchnia, wystrój, wnętrza

Autor: Franke
Źródło: Franke
Z tego powodu niewielka kuchnia i jej aranżacja jest bardzo istotna, aby wykonywane przekąski smakowały jak najintensywniej. Wystarczy kilka pomysłów, aby fajnie i ze smakiem wyposażyć to małe pomieszczenie.Najistotniejszym elementem są meble. W maleńkiej kuchni nie posiadamy na nie za wiele miejsca, dlatego najlepsze rozwiązanie będzie najlepsze. Możemy namówić się na meble pod wymiar, co będzie dobrym wyjściem.

Dzięki temu można uniknąć zostawiania zbędnych kątów, w których zatrzymywać się będzie kurz, a dzięki funkcjonalnej pracy architekta żaden kąt nie będzie niewykorzystany.

Chciałbyś przeczytać coś równie interesującego? Super, ta strona www dekoracje sal weselnych na pewno będzie dla Ciebie pożyteczna, gdyż znajdziesz tam dużo tego typu danych.

Stół nie zawsze jest konieczny, bo przy niewielkiej kuchni często posiłki odbywają się w salonie. Szafki na przyprawy, czy książki kucharskie nie powinny być schowane. Wszystko na wyciągnięcie ręki, po to żeby zawsze bez trudności można było po nie sięgnąć.

kuchnia, meble

Autor: PunkToad
Źródło: http://www.flickr.com
Szukasz bardziej konkretnych przykładów i opcji na aranżację niewielkiej kuchni? Fajnie będzie spojrzeć tutaj: – tekst jest okraszony ciekawymi zdjęciami gotowych aranżacji.

Gadżety. Nie rezygnujmy z firan i zasłon. Moda na rolety była, ale odchodzi do lamusa. Nic nie zastąpi maleńkiej firaneczki, która doda naszej małej kuchni wdzięku. Czego jeszcze trzeba Twoja niewielkich wymiarów kuchnia? Sprawdź tutaj: