Podróż zaczyna się w pokoiku dziecięcym

Baśniowe gwiazdki stworzone z kolorowej tkaniny, chuśtają się na suficie, przy oknie ćwierkają wróble udekorowane w kamizelki w kratkę, a na tapecie startuje właśnie w niebo rakieta. To jedynie przykładowe bajeczne scenografie, którymi możemy rozpromienić pokoik dzięcięcy. Zdumiewajacych koncepcji jest bardzo dużo, a niektóre z nich możemy wykonać własnoręcznie.

pokój dziecka

Autor: Angie Stalker
Źródło: http://www.flickr.com
Barwne ozdoby do pokoju dziecięcego, mogą przemienić pokoik w fantazyjną enklawę, pełną magicznych zaułków . Dzieci zgłębiają przestrzeń z żywiołową pasją, a podróże rozpoczynają właśnie w swoim domu. Często ozdoby do pokoju dzieciecego są obrazowe, jak tiulowe piłeczki zawieszone obok zasłonki, czy zapadające się pufy w stylu owcy lub krokodyla.

Kiedy projektujemy pokoik i dopasowujemy zabawki dla małych dzieci, to należy na pierwszym miejscu odkryć nasze dzieci, nie tylko nasze style (zabawki dla małych dzieci). W internecie znajdziemy przeróżne wzory na dekoracje oraz na zabawki dla małych dzieci, a również zobaczymy formy, które może zainspirują nas do wykonania dekoracji razem z dzieckiem. Jawi się, że bardzo trudno jest odkryć pomysł na prezent dla niemowlaka, ale kiedy ośmielimy się wczuć się w malutkie dziecko, które rozpoczyna poznawać otoczenie odkryjemy, że wystarczy coś zwyczajnego (Pastelove).

Kiedy więc myślisz jak znaleźć prezent dla niemowlaka, to skieruje uwagę na to, żeby rzecz była edukacyjna, czyli ćwiczyła wzrok i słuch jak choćby miękka, szumiąca maskotka.

Przeczytaj oprócz tego takie absorbujące wskazówki (http://ipschool.pl/pl/musicschool/offer), które odnajdziesz pod tym odsyłaczem – one także przedstawiają to zagadnienie.

Maluchy z pasją wyczują pod paluszkami też ciekawą tkaninę. Mata z zaczepionymi elementami do chwytania także jest super pomysłem na prezent dla niemowlaka i zaprocentuje w częstym badaniu świata. Urządzanie pokoiku dziecka i wybieranie upominków dla najmłodszych, może sprawdzić, że niespodziewanie odkopiemy też własne umiłowania.