Płytki ścienne- styl i trwałość

Jeśli nie masz pomysłu na to, jak zarazem efektownie i solidnie wykończyć cztery kąty, ten artykuł przekona cię, że świetnym wyborem w takiej sytuacji są dobrej jakości płytki klinkierowe.

cegła

Autor: Christopher Sessums
Źródło: http://www.flickr.com
Wyjaśnijmy, czym jest ten elegancki surowiec. Klinkier jest surowcem ceramicznym, czyli że robi się go poprzez dokładny proces wypalania gliny. Wyraz „ceramika” z pewnością łączy ci się z czymś łatwym do zniszczenia , jak np. ozdobny wazon. Płytki klinkierowe jednakże są trwałe, ponieważ rodzą się w wysokiej temperaturze wyżarzania- ta strona. Materiał zaliczył sporo specjalistycznych testów, które stwierdziły, że charakteryzuje się kapitalną wytrzymałością na ścieranie. Idealnie pasuje do zastosowań zewnętrznych, bo jest mocno odporny na złe warunki pogodowe. Świetnie sprawdzą się we wnętrzach czterech kątów, potrafią mogą przeżyć kontakt z preparatami czyszczącymi bez kłopotu.

Płytki klinkierowe wyglądają idealnie np. jako trakt przed budynkiem, podłoga w środku mieszkania oraz jako fasada (www.megastyro.pl/eps-70-040-fasada.html) całej nieruchomości. Nie da się znaleźć drugiego takiego uniwersalnego budulca, który zarazem posiada takie właściwości wytrzymałościowe i wygląda tak świetnie. Wydaje się, że w tym właśnie trzeba dopatrywać się tajemnicy znacznego sukcesu płytek klinkierowych w budownictwie. Gdy niebawem wybierzesz się na spacer, popatrz dokładnie dookoła. Zauważysz wiele domów ozdobionych płytkami, przejdziesz się po ścieżce z tego surowcu, spostrzeżesz klinkierowe wzory w wielu lokalizacjach- sprawdzisz tutaj.

Jeśli potrzebujesz jakościowych płytek klinkierowych, postaw na rodzime przedsiębiorstwo ceramiczne Cerrad. Marka specjalizuje się w takich artykułach. Zalecamy odwiedziny na oficjalnej witrynie internetowej Cerrad, by poznać najświeższą ofertę.

Tak samo ekscytujące materiały są opublikowane w pokrewnym serwisie. Jeżeli masz ochotę je zgłębić – zobacz pod linkiem łóżka magnat, który jest tutaj!

Na stronie dostaniesz takie ważne informacje, jak spis wszystkich hurtowni, w których zamówisz firmowe artykuły, dokładną specyfikację płytek klinkierowych oraz obejrzysz zaproponowane przez znawców świetne ceramiczne aranżacje.