Oświetlenie ledowe

Sezon grillowy w pełni. Radosny i smaczny czas z przyjaciółmi bądź najbliższymi poprzedza dużo przygotowań. Niezbędny jest brykiet drzewny, porządny grill karkówka lub szaszłyk. Aby przyzwoicie podjąć uczestników, trzeba też pomyśleć o komfortowych meblach ogrodowych. Na uprzykrzające życie insekty niezbędny będzie odpowiedni środek owadobójczy. No i jeszcze jeden nabytek, najistotniejszy. Światło. Natychmiast podkreślam, że rozglądając się za ogrodowym oświetleniem w sklepach, zapomnij o staroświeckich żarówkach. Niech twoją uwagę przyciągną loga takie jak Schreder albo Ruud Lightning. Producenci ci sprzedają oświetlenie postępu, to znaczy diody led.

basen

Autor: LARS
Źródło: LARS

Gigantycznym za dla zastosowania świetnych żarówek LED w ogrodzie jest ich solidność. Nie zbijają się tak łatwo, jak normalne żarówki. To szczególnie istotne, gdy oświetlenie ogrodowe montujesz na jakiś czas, zimą transportując je do garażu bądź schowka. Ich trwałość jest widoczna też w kwestii długości świecenia. Urządzenia Es System i innych producentów potrafią świecić przez wiele, wiele lat! Diody LED są słynne z tego, że da się bez trudu dostosować ich barwę, a także natężenie blasku. To znaczy, że możesz stworzyć pożądany klimat. Impreza ogrodowa ma być intymnym spotkaniem z wybranką? Zastosuj przygaszone światła o przytulnym kolorze. Duża prywatka dla znacznej liczby znajomych? Zwiększ blask!

Diody LED

Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Jeśli te wszystkie plusy cię jeszcze nie skłoniły do zakupu, pora na wyciągnięcie większych kalibrów. Zapewne martwisz się, że to całe oświetlenie zewnętrzne stanie się w perspektywie bardzo kosztowne. I słusznie, jeśli wciąż używasz przestarzałych żarówek. Panele LED marek takich, jak np. Epistar, odznaczają się świetną energooszczędnością. Przekonasz się o tym na własne oczy, gdy po tygodniach przyślą ci rachunek z elektrowni. Duże sumy, jakie musisz wydać na instalację światła przyszłości, prędko się zwrócą w postaci tanich kosztów energii.

Pora wywalić tradycyjne żarówki i zamontować nowatorskie diody LED w przydomowym przybytku. Dzięki nim każdy grill stanie się bardziej wyjątkowy. I tańszy! Poznaj wyjątkową ofertę. Odkryj bogaty wachlarz produktów i wybierz poszukiwane listwa (zobacz listwy korkowe) led.