Ogrodowo-nastrojowe świeczniki-fajeczki

Jak to się dzieje, że mocarne, ciężkie, toporne z natury i w naturze żeliwo może przybrać formę przedmiotu przesyconego subtelnością? Warunek podstawowy – musi wziąć je w swoje twórcze dłonie kobieta. Warunek drugi i również podstawowy – najlepiej, niech to będzie znana ze swoich uroczych pomysłów Pernille Vea, stała współpracownica duńskiej marki MENU.

Pipe - świeczniki ogorodowe żeliwne

Autor: MENU
Źródło: www.smakprostoty.pl
Designerka proponuje wszystkim miłośnikom ogrodowych nastrojów swoje wyjątkowo pomysłowe świeczniki Pipe, które przybrały kształt fajeczki.Istotą projektu Pernille Vea (na taras i do ogrodu) jest możliwość wbicia świecznika w każdą, odpowiednio miękką powierzchnię – czy to pień drzewa, czy ściankę drewnianej altany. Można w nich umiejscowić niewielką świecę, albo tealight i stworzyć pełne magicznych cieni nastroje.

Druga, pionowa odsłona świeczników Pipe pozwala eksponować je osadzone w szparach starej, drewnianej podłogi, czy wypełnionych ziemią donicach, odmieniając znane oblicze ogrodu, czy też jadalni, salonu bądź sypialni.
Trudno oderwać oczy od zmyślnego w swojej prostocie projektu.

Spodobał Cię ten artykuł? To zobacz ponadto to, tutaj również znajdują się same świetne informacje (http://www.archicom.pl/inwestycje/m-planty-raclawickie/), które na pewno Cię zaciekawią.

Po raz kolejny – duńska marka [TAG=MENU i jej niezrównana designerka pokazują, że znany przedmiot ciągle i od nowa ewoluuje, gdy tylko weźmie ją w dłonie człowiek o twórczej duszy.