Niebanalne szafki do salonu i wiele więcej

Urządzając mieszkanie z pewnością podejrzewamy, że nie będzie to trwało wiecznie. Nasze gusta się zmieniają i po jakimś okresie orientujemy się, że nie jesteśmy w stanie już patrzeć na nasze mieszkanie, tak strasznie nam się wszystko nie podoba. Jeśli jesteśmy miłośnikami dekoratorstwa i nieustannie śledzimy nowości w sztuce dekoracji wnętrz, to cały czas pragniemy coś zmieniać w naszym mieszkaniu. Z pewnością nie każdy ma możliwość zmiany wszystkich mebli w każdym roku, ale pomysłowi ludzie zawsze sobie jakoś poradzą.

Regał, szafa na rower

Autor: Byografia
Źródło: home-reviews.com

Znajdzie się mnóstwo sposobów na to, by w szybki sposób odmienić wystrój naszych pomieszczeń. Równocześnie, można to uczynić bardzo małym sumptem. Już od dawna wiadomo, że diabeł tkwi w detalach i to właśnie na nich powinniśmy się skoncentrować, jeżeli pragniemy zmienić wygląd naszego domu. Najłatwiejszym wyjściem na odświeżenie wystroju jest pomalowanie ścian na całkiem inny kolor. Stwórzmy całkowicie nową koncepcję stylistyczną. Jeśli dotąd gustowaliśmy w stonowanych odcieniach, tym razem spróbujmy się zabawić wyrazistszymi kolorami. Wówczas zmiana będzie bardziej widoczna.

Możemy zmienić charakter wnętrza, zmieniając takie dodatki jak zasłony, wazony, czy ramki na ścianach lub elementy mebli (zobacz łóżko drewniane 90×200) ( sklep internetowy). Moc tkwi w kolorach.Można dać się ponieść szaleństwu i zaprowadzić kolorystyczny rozgardiasz w naszym mieszkaniu, a można też wybrać pasujące do siebie barwy. Na pewno nie wszystkich stać od razu na to, by zmienić wszystkie meble. Ale możemy kupić specjalną folię w pożądanym odcieniu i okleić nią szafki. To na pewno sprawi, że nasze mieszkanie nabierze zupełnie innego wyglądu.

Wysłużoną sofę można obić wzorzystą tkaniną (eleganckie modele – ). Dokupmy lub wykonajmy własnoręcznie pasujące do niej poduszki, które podkreślą jej zupełnie inny charakter. Powyrzucajmy z mieszkania wszystkie zbędne dekoracje. Trzymajmy się złotej zasady- im prościej, tym korzystniej. Poszukajmy stylowych dekoracji, które rzeczywiście będą pasować do danego wnętrza. Nie trzeba wydawać na to majątku. Takie drobiazgi z duszą można znaleźć na giełdzie staroci, gdzie zapłacimy za nie grosze.

Posted in Bez kategorii