Najlepsze dodatki do salonu – czerowne – Sprawdź

Ostatnie zakupy w wielkim sklepie z meblami przyniosło mi koncept na interesującą aranżację pokoju dziennego w dużym domuu moich rodziców. Podpowiedziałam im, aby w czasie remontu zaplanowali biało-szarą aranżację z czerwonymi bibelotami.

Intensywne dodatki utrzymane w czerwieni ciekawie rozjaśnią wnętrze, dodadzą mu pikanterii i elegancji. Polecam postawić na pojedyncze dodatki. Kupmy czerwoną poszewkę na poduchę, pled na fotel, elegancji flakon na bukiet kwiatów albo miskę na

minimalistyczne wnętrza

Autor: Gabriele Barni
Źródło: http://www.flickr.com

słodkości. Dbajmy to, żeby takich przedmiotów w odcieniu czerwonego było we wnętrzu maksymalnie 5 – 6. Fajnie urozmaicą przestrzeń, dodadzą jej szykowności. Możemy także przemyśleć o zakupie czerwonej zastawy stołowej – bardzo fajnie będzie prezentować się zestawiona z białym, albo szarym obrusem.

Wiarygodna informacja z serwisu (www.ehydrogaz.pl/fundamenty-do-szafek-gazowych,c80,pl.html) przyda się zawsze. Zatem namawiamy do przeglądnięcia naszego kolejnego tekstu. Odnajdziesz go pod tym linkiem.

Aranżując biało – szary salon pomyślmy o tym, aby przestrzeń była jasna. Dobre będą trzy ściany zrobione w bieli, a ostatnią ciemno szarą.

Na niej wyeksponujemy jasny zegar i dwa – trzy obrazki bądź fotografie. Pomyślmy przy niej postawić (koniecznie jasną) ozdobną witrynę albo komodę z szufladami. Będzie to idealne miejsce do chowania obrusów, talerzy czy eleganckiego szkła. Koncepcje znajdziesz na
Kupując stół wybierzmy taki, który będzie się rozkładał. Tym samym nie będziemy mieli trudności w przypadku przyjacielskiego spotkania.

W domu rodziców na każde święta zjeżdża się rodzina i potrzebne jest przynajmniej 12 miejsc. Jeśli nie mieszkają z nami dzieci, polecam kupić krzesła z tapicerką. Drewniane wykończenia w złączeniu z ciemnym obiciem da niezwykle fajną, klasyczną kompozycję. Do obicia wybierzmy podobny odcień obrusu, i o ton ciemniejsze tacki na talerze.
Wybierzmy, czy potrzebujemy dywan. Na pewno doda on przytulności pomieszczeniu, jednak będzie tym samym dla nas stanowić dodatkową pracę – trzeba go czyścić, prać i odkurzać. Możemy też wybrać wykładzinę dywanową – dzięki temu nie będziemy musieli myć podłogi.