Mieszkanie dla pary – jak zaaranżować wnętrze?

Aranżacja nowego lokum to skomplikowane zadanie nie tylko dla właściciel, ale także architektów wnętrz. Zarówno przyszłym lokatorom, jak również projektantom zależy na wykreowaniu funkcjonalnego i oryginalnego lokum, jakie stanie się wymarzoną dla całej rodziny oazą.

mieszkanie

Autor: Grzesiek
Źródło: http://www.flickr.com
Nie lada sztuką jest połączenie kwestii praktycznych i estetyki mieszkania. Pary nierzadko poszukują wsparcia w zaaranżowaniu strefy dziennej, jadalni połączonej z aneksem kuchennym, łazienki, sypialni, garderoby i przedpokoju – Formacja Projekt. Oczekują projektu utrzymanego w nowoczesnym klimacie, jednak z zachowaniem elementów, które będę ocieplać wnętrze oraz nadadzą mu charakter rodzinnego domu. Specjaliści doradzają, że w przypadku takich wymogów, modne biało-czarne koncepcje warto wzbogacić o odcienie neutralne, jakie jak beżowy, paskowy lub kolory ziemi. Te właśnie akcenty kolorystyczne dodadzą całości przyjemnego klimatu. Natomiast podłoga (zobacz galeriaoswietlenia.pl) z desek dębowych będzie nie tylko ocieplać przestrzeń, ale także stanowi fantastyczny kontrast dla dominujących w mieszkaniu, czarnych oraz białych mebli. Jeśli interesuje nas architekt wnętrz Wrocław, Kraków, Warszawa, Legnica bądź inne duże miasta to lokalizacje, w których na pewno odnajdziemy profesjonalistów, którzy pomogą nam w wykreowaniu opisanego efektu.

mieszkanie

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba pamiętać, że dzienna strefa mieszkania stanowi centralną przestrzeń do wspólnego spędzania czasu dla całej. Wygodna sofa zachęci do relaksu po pracy, a stół zaprosi do biesiadowania w gronie bliskich. nada wnętrzu naturalny klimat. W salonie oraz jadalni warto zaaranżować interesujące oświetlenie – na przykład lampy, które będą awangardowym akcentem. Aranżując wymarzone lokum do życia warto skorzystać z podpowiedzi, jakie zaproponuje projektant wnętrz Legnica, Kraków, Wrocław będą miastami, w których z pewnością odnajdziemy ekspertów, którzy pomogą w tym niełatwym zadaniu – Formacja Projekt jest świetna. Wsparcie fachowca przyda się zwłaszcza w przypadku opracowania koncepcji na miejsce trudne do zaaranżowania, takie jak przestrzenie pod dużymi skosami. W takim przypadku konieczne może być zamówienie mebli na wymiar, tak by nie tracić na funkcjonalności wnętrza.