Meblujesz mieszkanie? Znajdź piękne meble dębowe.

Meble dębowe to jedna z często wybieranych ale też kosztownych rodzajów mebli. Jednak fakt, że drewno to jest dość popularne sprawia, iż możemy przebierać spośród ogromnej ilości segmentów. Można je wstawić do kuchni, łazienki, jak i pokoju gościnnego.

Kuchnia z jadalnią wyposażona w umeblowanie dębowe będzie mieć wyjątkowy charakter. Jest przytulnym i pełnym wdzięku zakątkiem, w jakim domownicy z dużą radością przyjmują niezapowiedzianych gości, spędzają czas i z prawdziwą ochotą przygotowują i konsumują pyszne dania. To nie nowość, że najlepsze imprezy i tak kończą się właśnie w kuchni.

Wioleks

Autor: Flamingo PR
Źródło: Flamingo PR

Oddani miłośnicy i znawcy drewna są zdania, iż umeblowania z tego materiału nie możemy porównywać z żadnymi innymi pod katem trwałości i urody. Potwierdzi to też każdy jeden producent mebli wypoczynkowych – Wioleks. Ławy, stoliki kawowe lub dość modne ostatnio nakładki na podłokietniki do korzystania z laptopa – wszystko mogą być zrobione z dębowych desek. Co więcej, drewno drewno to naturalny materiał, który nie ma (dlatego nie oddaje do otoczenia) toksycznych substancji chemicznych.

Meble kuchenne wyprodukowane w całości z litego drewna są niemal ponadczasowe. Pasują do każdego mieszkania – zarówno do tego klasycznego, jak i zaplanowanego zgodnie z najnowszymi trendami. Drewniane meble kucmeble (meble kuchenne na zamówienie) są bardzo mocne i solidne. Segmenty z innych materiałów – ze sklejki,

meble

Autor: Serafinart
Źródło: DuPont™ i Corian®

lakierowanej dykty czy plastiku mogą się przy nich schować. Lite drewno to gwarancja wytrzymałości. Ponadto drewnianym meblom kuchennym można łatwo odmienić wygląd – poddając je fachowej renowacji, pracom konserwatorskim czy po prostu przemalowując je. Tym sposobem z tak umeblowanej kuchni może śmiało korzystać kilka pokoleń, a meble stale będą urzekać mieszkańców swoją urodą.

Chociaż drewniane meble kuchenne są zdecydowanie trudniejsze w utrzymaniu oraz sporo kosztowniejsze od tych zrobionych z innych surowców, cieszą się coraz większą popularnością. Powodem tego jest fakt, że powodują, iż wnętrze staje się ciepłe, urządzone z gustem i ponadczasowe. Każdy producent mebli wypoczynkowych potwierdzi że zakup mebli z litego drewna to piękno i funkcjonalność na wiele lat.