Meble typu Samba – czym się charakteryzują oraz do jakiego typu wnętrza pasują?

Meble systemowe, jest to rodzaj mebli, które to posiadają określony komplet elementów. Taki system daje nam możliwość zakup ich wszystkich albo pojedynczych sztuk – warto wiedzieć, iż owe komplety ukazują się w różnych kolorystykach, które są w pełni adekwatne do danego systemu.

Nas dziś będzie interesował jedynie pojedynczy tego rodzaju system nazywany Samba, który ukazuje się w 6 kolorach.
plastikowa butelka

Autor: David Goehring
Źródło: flickr.com
Systemowe meble samba, jest to kolekcja mebli przeznaczonych przede wszystkim do takich wnętrz jakich jak salon (łóżka tapicerowane( czy pokój typu dziennego. Wspomniana kolekcja poza napomkniętą w temacie różnoraką kolorystyką, wyszczególnia się także niewiarygodnie prostymi, zrobionymi z metalu okuciami a także wręcz ponadczasowym stylem, pasującym do bardzo wielu pomieszczań napomkniętych typów. Sam komplet mebli samba składa się z kilku elementów, którymi to są: niski i dosyć szeroki stolik RTV, doskonale komponująca się z nim komoda rodzaju 1D S3, a także niska komoda posiadająca oznaczenie 2D2SZ S5. W jej podstawowym uposażeniu wspomnianego systemu odnajdziemy także bardzo łatwą, ścienną półkę oraz dość mocno efektowną i pojemną półkę wiszącą, razem z jej odpowiednikiem, a więc wiszącą szafką. Dobrze jest mieć świadomość, że do kompletu mamy możliwość także wykupić szafę dwudrzwiowa, oraz wysoki regał.

Każdy spośród wymienionych elementów wyposażenia, posiada swój osobisty „przedział”, dotyczący ilości półek, czy sposobu ich „zakrywania”, a więc rodzaju drzwiczek, które to mają możliwość zasłaniać je całkowicie lub eksponować zza szklanej powierzchni, a nawet i nie zasłaniać ich w ogóle, albowiem przy danych półkach może ich wcale nie być. W uzależnieniu od samej ilości elementów komplet ma możliwość wynieść od paru setek do powyżej jednego tysiąca złotych.