Masz już serdecznie dość swoich starych lamp? Nie znosisz na nie patrzeć? Pewnie to moment na zmianę?

Są jednostki, które świetnie czują się w swoim mieszkaniu i nic nie chcą modyfikować. Liczni z nas jednak, gdy zbyt długo panuje ten sam wystrój zaczynają rozważać: co by tu pozmieniać? I dla nich właśnie jest ten artykuł.

Rzecz jasna, chętnie przemalowalibyśmy ze dwa czy trzy pokoje czy też wymienili meble. Niektórzy może nawet zburzyliby parę ścian, lub chociaż wymienili podłogę w całym domu. Jeżeli jednak może to skończyć się wielką awanturą rodzinną i dużym nadszarpnięciem domowych finansów, może warto poprzestać na małej modyfikacji? Na przykład samego światła?

lampa w sypialni

Autor: Tracy Hunter
Źródło: http://www.flickr.com

Zacznijmy od części reprezentacyjnej mieszkania. Do pokoju dziennego podpowiadamy lampy włoskie, lampy włoskie. Są wygodne (warto zobaczyć ofertę na: łóżka stalowe Kunszt) w użyciu, a obok tego estetyczne. Zrobione z rozmaitych materiałów, o przeróżnych kształtach. Dla miłośników klasyki, ale też nowoczesnego wzornictwa. Lampy włoskie to nierzadko prawdziwe dzieła sztuki użytkowej. Na pewno znacząco przyczynią się do poprawy wystroju wnętrza. Jakkolwiek nie są najtańsze, dokładność wykonania gwarantuje długie i bezproblemowe użytkowanie.
Warto także pomyśleć o odświeżeniu naszej sypialni za pomocą nowego oświetlenia. Zacznijmy od oświetlenia ogólnego. Lampy do sypialni nie muszą emitować zbyt silnego światła, jeśli tylko uzupełnimy je dodatkowym źródłem koło łóżka dla zwolenników czytania,

lampa w pokoju

Autor: romana klee
Źródło: http://www.flickr.com

czy nad toaletką na potrzeby poprawy urody. Lampy do sypialni powinny zapewniać należytą atmosferę do odpoczynku i wyciszenia, przygotowania się do dobrego snu, warto zobaczyć: Sklep Lampy&Lampki. W tym wypadku także dobrym wyborem będą lampy włoskie.

Dzieci dostrzegając zmiany w domu chcą także czegoś nowego w swoich pokojach? A może nowa lampka nocna dla dzieci? Na rynku mamy duży wybór różnego rodzaju akcesoriów do pokojów dziecięcych. Często z ulubieńcami z filmów czy książek. Lampka nocna dla dzieci (więcej: Sklep Lampy&Lampki) musi być bezpieczna, bo jest w zasięgu rąk, nie zapominajcie, że maluchy miewają nieprzewidywalne pomysły. Lampka nocna dla dzieci w zależności od wieku malucha powinna emitować słabe światło – jeśli z uwagi na nocne niepokoje musimy je zostawiać na noc niezgaszone, lub mocne, gdy mamy w domu entuzjastę wieczornej lektury.

Spróbujcie zmodyfikować coś w swoim mieszkaniu za pomocą lamp – to nie remont, który wymaga długiego doprowadzania wnętrza do porządku, a efekt z pewnością miło was zaskoczy!