Której firmy garnki chciałaby mieć w swojej kuchni każda pani domu?

Każda pani domu chce mieć w swej kuchni najlepsze naczynia. Prawidłowo jest, gdy są to naczynia najlepszych wytwórców. Wtedy jest pewność, że posiłki przygotowywane przez gospodynię będą miały idealny smak oraz zawsze będą się udawać.

Duńska spółka Eva Solo wytwarza akurat najlepsze garnki. Mogą się one poszczycić wysoką klasą oraz funkcjonalnym wyglądem. Firma ta wprowadza luksusowe wzornictwo do rzeczy kuchennych, które wykorzystujemy na co dzień. Do kupienia w wirtualnym sklepie są szklanki z przezroczystego szkła o fesetowym wzorze. Ze względu na bardzo uniwersalny wygląd, szklanki te mogą mieć szerokie zastosowanie. Można by ich używać do zimnych oraz ciepłych napojów, przez wykorzystanie dużej jakości szkła utwardzanego. Będą pasowały do zwyczajnie nakrytego stołu, wraz z eleganckimi łyżkami i widelcami. Szklanki są prostego kształtu, ale przełamuje go fesetowy wzorzec, który dobrze odbija światło. W ten sposób powstaje wyjątkowy efekt wizualny. Można by używać ich w czasie śniadania, pitej po południu kawy czy też spotkania w gronie znajomych. Przystosowane są one do mycia w zmywarkach.
eva solo

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Kupić możemy także komplet desek do krojenia wraz z podstawką firmy Eva Solo. Komplet składa się z trzech desek o różnorodnych kolorach i podstawki, która oszczędzi sporo miejsca na stole w kuchni.

Zaabsorbował Cię omawiany tutaj post? Jeśli tak, warto zobaczyć również pozostałe wartościowe teksty, gdyż one również są godne uwagi!

Każda z desek posiada inny odcień, i każda z nich używana jest do czego innego: do krojenia świeżych warzyw, ryb albo kurczaka. Odmienny odcień każdej deski zezwala na łatwiejsze utrzymanie porządku w kuchni i eliminuje problemy powiązane z bakteriami, które gromadzą się w zwykłych deskach. Umyte deski można postawić na podstawce.

Deski zostały wyprodukowane z tworzywa sztucznego, gdyż zostało ono uznane za surowiec higieniczny, który zapobiega roznoszeniu się zarazków. Podstawka pod deski jest aluminiowa. Deski można myć w zmywarce, ale podstawkę należy zmywać ręcznie.