Jeden klimatyzator – wiele zalet

klimatyzator
Od klimatyzatora coraz więcej się oczekuje. Już nie wyłącznie ma chłodzić, ale również schludnie wyglądać, niedużo kosztować i najlepiej, gdy jednocześnie może być również urządzeniem grzewczym. Fikcja? Najnowszy typ klimatyzatora przenośnego firmy Blaupunkt udowadnia, że jest to do zrealizowania. Klimatyzator przenośny czyli tak określany klimatyzator z rurą to coraz bardziej znane urządzenie w każdym gospodarstwie domowym.

Autor: LARS
Umie głównie efektywnie wojować z żarem przedzierającym się do wnętrz mieszkalnych, a dzięki swojej mobilności, może być rozmieszczany w różnych miejscach, a w razie konieczności chowany. Chociaż koszta urządzeń mobilnych są mniejsze od stacjonarnych, to mimo to i tak jest to spory wydatek, zwłaszcza kiedy zależy nam na sprzęcie wielozadaniowym.

Niemniej jednak przydarzają się zaszczytne wyjątki. Takim jest tutaj klimatyzator (www.klimatop.pl/klimatyzatory-fujitsu,117.html) mobilny firmy Blaupunkt, nowy model MOBY BLUE 1312. Już sam wytwórca urządzenia jest najlepszym gwarantem najlepszej jakości. Blaupunkt to, bowiem jedna z niewielu marek, które słyną z rewolucyjnej i niezawodnej technologii. Model Moby Blue 1312 zaskakuje zatem połączeniem ze sobą wielu zalet.

Klimatyzator z funkcją ogrzewania i autorestartuWbrew pozorom, klimatyzatory (więcej) przenośne nieczęsto posiadają dodatkowe funkcje. Moby Blue 1312 ma ich kilka – na przykład funkcję autorestartu (wznawia pracę po zaniku i powrocie zasilania) oraz funkcję grzewczą. Ta druga sprawia, że urządzenie jest uniwersalne – przydaje się nie tylko latem, ale również w chłodniejsze pory roku. Klimatyzatory Blaupunkt prócz tego mają właściwości wentylacyjne i osuszające powietrze, zatem z sukcesem zastępują mnóstwo urządzeń, na które w domu przeważnie brakuje miejsca.

Nowatorski wygląd i komfort użytkowaniaKlimatyzatory Blaupunkt to dowód na to, że klimatyzacja – https://www.aleklima.pl/klimatyzatory/klimatyzatory-hyundai – na kółkach oprócz funkcjonalności może posiadać estetyczny wygląd. W tym konkretnym przypadku na uwagę zasługuje przede wszystkim bardzo dobra jakość wykonania – innowacyjna konstrukcja i dbałość o szczegóły. Użytkownicy cenią też komfortową obsługę urządzenia, które jest zdalnie sterowane pilotem z wyświetlaczem LCD. Przy jego zastosowaniu można między innymi samodzielnie ustawić sobie moc nawiewu powietrza, a również włączyć tryb uśpienia.

Opłacalna inwestycja
Gdy klimatyzator oprócz dawania chłodu, potrafi również ogrzewać, zwykle jest w dużej mierze kosztowniejszy od pospolitych urządzeń. A jednak Blaupunkt Moby Blue 1312 zaprzecza tej zasadzie. Tu w cenie typowego klimatyzatora chłodzącego, dostajemy, albowiem wysokiej klasy urządzenie wielofunkcyjne.

Patrząc na wszystkie plusy Moby Blue 1312 można podejrzewać, że spopularyzuje on korzystanie z klimatyzacji przenośnej. Kto wie może za jego sprawą, klimatyzacja przestanie być uważana, jako zamożność, a zacznie być po prostu nieodzownym wyposażeniem wnętrz dbającym o wygodę życia.