Jeden klimatyzator – wiele zalet

Od klimatyzatora coraz więcej się oczekuje. Już nie wyłącznie ma chłodzić, ale również schludnie wyglądać, niedużo kosztować i najlepiej, gdy jednocześnie może być również urządzeniem grzewczym. Fikcja? Najnowszy typ klimatyzatora przenośnego firmy Blaupunkt udowadnia, że jest to do zrealizowania. Klimatyzator przenośny czyli tak określany klimatyzator z rurą to coraz bardziej znane urządzenie w każdym gospodarstwie domowym.

Autor: LARS
Umie głównie efektywnie wojować z żarem przedzierającym się do wnętrz mieszkalnych, a dzięki swojej mobilności, może być rozmieszczany w różnych miejscach, a w razie konieczności chowany. Chociaż koszta urządzeń mobilnych są mniejsze od stacjonarnych, to mimo to i tak jest to spory wydatek, zwłaszcza kiedy zależy nam na sprzęcie wielozadaniowym.

Niemniej jednak przydarzają się zaszczytne wyjątki. Takim jest tutaj klimatyzator mobilny firmy Blaupunkt, nowy model MOBY BLUE 1312. Już sam wytwórca urządzenia jeklimatyzator (link)m gwarantem najlepszej jakości. Blaupunkt to, bowiem jedna z niewielu marek, które słyną z rewolucyjnej i niezawodnej technologii. Model Moby Blue 1312 zaskakuje zatem połączeniem ze sobą wielu zalet.

Klimatyzator z funkcją ogrzewania i autorestartuWbrew pozorom, klimatyzatory (więcej) przenośne nieczęsto posiadają dodatkowe funkcje. Moby Blue 1312 ma ich kilka – na przykład funkcję autorestartu (wznawia pracę po zaniku i powrocie zasilania) oraz funkcję grzewczą. Ta druga sprawia, że urządzenie jest uniwersalne – przydaje się nie tylko latem, ale również w chłodniejsze pory roku. Klimatyzatory Blaupunkt prócz tego mają właściwości wentylacyjne i osuszające powietrze, zatem z sukcesem zastępują mnóstwo urządzeń, na które w domu przeważnie brakuje miejsca.

Nowatorski wygląd i komfort użytkowaniaKlimatyzatory Blaupunkt to dowód na to, że klimatyzacja – https://www.aleklima.pl/klimatyzatory/klimatyzatory-hyundai – na kółkach oprócz funkcjonalności może posiadać estetyczny wygląd. W tym konkretnym przypadku na uwagę zasługuje przede wszystkim bardzo dobra jakość wykonania – innowacyjna konstrukcja i dbałość o szczegóły. Użytkownicy cenią też komfortową obsługę urządzenia, które jest zdalnie sterowane pilotem z wyświetlaczem LCD. Przy jego zastosowaniu można między innymi samodzielnie ustawić sobie moc nawiewu powietrza, a również włączyć tryb uśpienia.

Opłacalna inwestycja
Gdy klimatyzator oprócz dawania chłodu, potrafi również ogrzewać, zwykle jest w dużej mierze kosztowniejszy od pospolitych urządzeń. A jednak Blaupunkt Moby Blue 1312 zaprzecza tej zasadzie. Tu w cenie typowego klimatyzatora chłodzącego, dostajemy, albowiem wysokiej klasy urządzenie wielofunkcyjne.

Patrząc na wszystkie plusy Moby Blue 1312 można podejrzewać, że spopularyzuje on korzystanie z klimatyzacji przenośnej. Kto wie może za jego sprawą, klimatyzacja przestanie być uważana, jako zamożność, a zacznie być po prostu nieodzownym wyposażeniem wnętrz dbającym o wygodę życia.