Jak zawieszać fotografie na ścianie? To banalnie proste! Dowiedz się więcej z tego artykułu!

zdjęcia na ścianie
Regał w moim pokoju zastawiony jest opasłymi albumami. Kocham pstrykać zdjęcia, zarówno aparatem w moim tablecie jak i cyfrówką. Po większości podróży przywożę masę zdjęć znajomych, fajnych wydarzeń, spotkanych fuksem nieraz osób,z którymi nie widziałam się latami.

Jedna ze ścian służy mi za małą wystawkę zdjęć. Dziś podpowiem wam, jak wieszać zdjęcia. Mogą być bardzo oryginalnym dodatkiem każdego domu – więcej. W korytarzyku mam umiejscowioną małą komódkę z szufladami, do których wrzucam szaliki, czapki, rękawiczki i poncha. Ścianę zaraz nad nią zaaranżowałam na skromną galerię z fotografiami. Zakupiłam ramki w moich dwóch ulubionych kolorach – niebieskim i czerwonym. Optymalnie komponują się z białymi ścianami. Zawiesiłam naprzemiennie, jedna obok drugiej w dwóch rzędach po 4. Obramowałamfotografie z najbliższymi – z gór, a także z wakacyjnego pobytu nad Adriatykiem. Kompozycja wygląda idealnie, tym samym przywołuje wspomnienia.

aranżacja wnętrz
Autor: JDH Rosewater
Źródło: http://www.flickr.com

Kolejną ścianę z fotkami mam w salonie. Tu posiadałam nie lada problem z jej wykończeniem. Inspirację jak wieszać zdjęcia odnalazłam na blogu Lovingit . Pogoniłam do najbliższego marketu, kupiłam niewielką tablicę, na której można rysować kredą, a następnie dobrałam do niej 7 ramek. Każda jest innej wielkości! Nad wersalką zawiesiłam czarną tablicę po której można pisać kredą, a na około niej lekko chaotycznie zawiesiłam ramki z zdjęciami bliskich mi osób. To moi ludzie, które zawsze mnie wspierają. Na tablicy zaś piszę inspirujące cytaty, dopingujące mnie do pracy. Lubię to moje małe, prywatne królestwo.