Czasami rozmyślamy nad ładnym, ale niezbyt kosztownym podarkiem — a może tak kubek ze śmiesznym napisem?

Nierzadko zdarzają się takie momenty, że pragniemy podarować komuś coś miłego, jednak nie za bardzo drogiego. Kubki z wesołymi napisami są najlepszym planem.

kieliszek dobrego wina

Autor: Fredrik Rubensson
Źródło: http://www.flickr.com
W internecie można wyszukać sporą liczbę rozlicznych propozycji na temat niskobudżetowych prezentów. Kubki z naDrukiem są na czele listy. I mimo tego, że nie są bardzo drogie, to są naprawdę świetnym pomysłem i obdarowana osoba z pewnością będzie się niezwykle cieszyć. Kubki są idealne, jeśli nie chcemy tracić nazbyt dużej kwoty na prezent, na przykład dla kolegi z pracy lub gdy nie posiadamy zbyt wiele gotówki (dzieci nie pracują, a pragną również wręczać prezenty przyjaciołom czy rodzinie). Niewysoka cena w ogóle nie dyskwalifikuje podarunku. Liczy się przecież pomysł. Najważniejsze, żeby nadruk na kubku przemawiał do osoby, która będzie go używać. Dobrze byłoby, jeśliby wywoływał radość na jej twarz, chociażby wówczas, gdy będzie po niego sięgała po przebudzeniu, by napić się w nim herbaty. Jeżeli osoba, której pragniemy podarować kubek, jest fanem jakiegoś serialu, to warto może kupić kubek z najpopularniejszą maksymą z tego sitcomu. Jeśli na przykład jest lekarzem, to warto może pokusić się o jakiś śmieszny kawał. Miłośnicy zwierząt na pewno ucieszą się ze zdjęcia swojego czworonoga, który w chmurce będzie „mówił” coś zabawnego.

Wszystko zależy od naszego pomysłu. Im oryginalniejszy pomysł, tym lepiej.

Kliknij ten odsyłacz oraz zobacz w treści (https://www.marmex.pl/lozka-mlodziezowe/) opublikowany w tamtym miejscu tekst. Są tam dodatkowe materiały. One też podnoszą taką problematykę.

Internet wydaje się być pełen pomysłów, więc znajdziemy tam z pewnością jakąś podpowiedź.