Miesiąc: Grudzień 2020

zdjęcia na ścianie

Jak zawieszać fotografie na ścianie? To banalnie proste! Dowiedz się więcej z tego artykułu!

Regał w moim salonie zapełniony jest grubymi albumami ze zdjęciami. Lubię robić fotki, zarówno aparatem w moim smartfonie jak i aparatem cyfrowym. Po podróżach przywożę masę zdjęć znajomych, humorystycznych wydarzeń, napotkanych fuksem nieraz ludzi,z którymi nie widziałam się latami.
Roztocze, widok na pola

Ciekawa adaptacja wnętrz przy pomocy wydrukowanych obrazów. Koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Zdjęcia na płótnie? Dziś bez problemu można wykonać takie obrazy i to naprawdę bardzo szybko. Jest to innowacyjny trend w dziedzinie fotografiki i aranżacji wnętrz, jaki już na stałe się u nas zadomowił. Aktualnie powstało wiele firm, jakie rzetelnie zajmują się tworzeniem takich wydruków. Polega to na drukowaniu obrazu na materiale stosowanym do celów wystawienniczych i o bardzo dobrej gramaturze. Kliny zazwyczaj są tworzone z drewna, co gwarantuje dużą twardość całej konstrukcji.
duży market

Budowa marketów bądź galerii handlowych bywa ogromnym przedsięwzięciem i wymaga sporych nakładów finansowych, także na instalację elektryczną

W XXI stuleciu nowe supermarkety wyrastają niczym grzyby po deszczu.Takie zjawisko ma tak pozytywne, jak i ujemne strony. Klienci uwielbiają spędzać wolny czas w centrach handlowych, ale często wydają w tych miejscach więcej pieniędzy niż w osiedlowych warzywniakach. I nie wszystkim podoba się to, że ojczysty kapitał ląduje w obcej kasie.