Miesiąc: Październik 2020

Florystyczna raj- fototapeta od Demur.pl

Gdy chcesz przeprowadzić remont kuchni, pomyśl o interesującym materiale na ściany

Wybór ciekawego pokrycia ścian jest ważnym elementem projektowania wnętrz. Od zastosowanego materiału uzależniona bywa nie tylko trwałość ścian, lecz również rezultat, który otrzyma się we wnętrzu. Wielkim wyzwaniem projektowym staje się zagospodarowanie ścian kuchni, ponieważ ściany w tym pomieszczeniu poddane są działaniu wilgoci i powinny wyróżniać się wysoką trwałością.
umywalki

Jak się zabrać za projektowanie łazienki w swoim domu, główne zasady wyboru różnych sprzętów.

Łazienka jest jednym z trudniejszych do zaprojektowania domowych pomieszczeń, szczególnie jeżeli ma niedużą powierzchnię. A że duża część łazienek w blokach mieszkalnych do największych nie należy, to niestety ich właściciele są niekiedy zmuszeni iść na kompromis i wybierać spośród kilku opcji.

wnętrze domu

Jakim sposobem da się optycznie powiększyć wnętrze w domu czy też mieszkaniu?

Jeżeli mieszkasz w małym mieszkaniu, to bardzo możliwe, że zastanawiasz się nad tym jakim sposobem optycznie powiększyć dom i wnętrze. Czy jest w ogóle na to jakiś dobry sposób? Czy można sprawić że niewielkie mieszkanie nieoczekiwanie stanie się bardziej przestronne? Naturalnie, że tak! Wystarczy zastosować tylko kilka stosownych metod aranżacyjnych.
taras

Aranżujemy taras – jakiego typu meble wybrać?

W obecnych czasach kiedy zabieramy się za projektowanie sobie tarasu lub balkonu, mamy dostęp do setek inspiracji publikowanych w Internecie. Trendy z roku na rok się zmieniają, projektanci wymyślają coraz nowsze wzory mebli czy tekstyliów. W związku z tym faktem, częstokroć tego rodzaju przedsięwzięcie wiąże się z długimi godzinami spędzonymi na robieniu rozeznania w dostępnych opcjach. Wybór mebli, nakryć, oświetlenia czy dodatków jest ogromny i może wywoływać zawrót głowy.
„Domówka u Zienia” w loftach Woronicza Qbik

Kilka aktualności z branży dekoracji pomieszczeń

Rewelacyjna baza ofert, które są na wyciągnięcie ręki, dostępna jest już teraz. Producent dokłada mnogości starań do tego, by docierać do szerokiego grona samych zainteresowanych. Ułatwia mu to przede wszystkim żywe zainteresowanie wielu osób, jakie z chęcią polecają między sobą prezentowane im możliwości. Jeżeli chodzi o projekty wnętrz Wrocław przoduje, zwłaszcza jeśli porównamy stolicę Dolnego Śląska do pozostałych miast w naszym kraju. Imponujące rozwiązania wprowadzane są w sposób systematyczny.